Specjalista ds. zarządzania transakcjami gotówkowymi

mBank S.A.

Opis stanowiska

Do Zespołu Obsługi Transakcji Gotówkowych w mBanku poszukujemy osoby, która chciałaby sprawdzić się w roli Specjalisty ds. zarządzania transakcjami gotówkowymi

W ramach tej roli dajemy możliwość:

  • Scentralizowanej obsługi obrotu gotówkowego w Regionie

  • Zarządzania transakcjami gotówkowymi oraz transportami wartości pieniężnych

  • Zarządzania wartościami pieniężnymi w skarbcach

  • Realizacji zasileń/odprowadzeń z/do Sortowni do/z NBP i innych Banków

  • Obsługi procesu zakupu i sprzedaży wartości pieniężnych z bankami współpracującymi

  • Monitoringu outsourcowanych procesów

  • Prowadzenia kontroli w Sortowniach

  • Obsługi reklamacji w zakresie obrotu gotówkowego

  • Obsługi faktur za cashprocessing oraz konwoje

  • Rozliczania i monitoringu wszystkich operacji gotówkowych

  • Współpracy z Jednostkami Banku, Outsourcerami w zakresie obrotu gotówkowego

Wymagania

Aplikuj, jeśli chciałbyś/chciałabyś:

  • masz wiedzę z zakresu bankowości, cashproessingu, obsługi gotówkowej lub chcesz rozwijać się w tym zakresie

  • posiadasz doświadczenie w bankowości lub innej instytucji finansowej

  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office

  • masz umiejętność analitycznego myślenia i generowania niestandardowych rozwiązań

  • należysz do osób, które są dokładne i potrafią dobrze organizować sobie czas pracy

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • możliwość rozwoju w Zespole odpowiedzialnym za zapewnienie płynności gotówkowej dla Oddziałów Korporacyjnych, Biur Korporacyjnych, Placówek Detalicznych i Placówek Jednej Sieci oraz klientów Banku

  • możliwość rozwoju zawodowego, nauki od najlepszych specjalistów w swojej dziecinie oraz dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem

  • współpracę w ramach umowy na zastępstwo (okres ok. 1,5 roku)

Ostatnia aktualizacja:
07.09.2018

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość