Analityk Biznesowy

Adamed Pharma S.A.

Pabianice

Opis stanowiska

  • Kalkulacje kosztów wytworzenia,

  • Analizę wykonania budżetów kosztowych,

  • Formułowanie wniosków i rekomendacji w wyniku przeprowadzanych analiz odchyleń i analiz scenariuszowych,

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania procesów budżetowania, raportowania i planowania finansowego,

  • Wsparcie merytoryczne i narzędziowe dla managerów dla zapewnienia prawidłowego przebiegu procesów finansowych,

  • Nadzór nad procesami księgowymi (mającymi wpływ na raportowanie wewnętrzne) i aktywne wsparcie procesu zamknięcia miesiąca,

  • Analizę procesów finansowych zachodzących w organizacji pod kątem ich prawidłowego i efektywnego działania oraz proponowanie i wdrażanie uzgodnionych w nich zmian,

  • Udział w projektach.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego, preferowany profil: ekonomiczny, finansowy,

  • Znajomości zagadnień z zakresu kontrolingu, rachunkowości zarządczej, analizy ekonomicznej i finansowej przedsiębiorstw,

  • Doświadczenia w przygotowaniu analiz kosztowych,

  • Mile widziana wiedza na temat systemów informatycznych wspierających procesy kontrolingowe oraz wiedza na temat funkcjonowania systemów księgowych typu ERP,

  • Bardzo dobrej znajomości Excel,

  • Znajomości zasad ewidencji księgowej,

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,

  • Zdolności analitycznych, komunikatywności i umiejętności pracy zespołowej,

  • Samodzielności, dobrej organizacji pracy własnej,

  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej lub branży farmaceutycznej.

Oferujemy

  • Oferujemy pracę pełną wyzwań, w szybko rozwijającej się w Polsce i na rynkach międzynarodowych firmie farmaceutycznej,

  • Pracę w zespole ludzi pracujących z pasją, podejmujących wyzwania, oszukujących innowacyjnych rozwiązań,

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop),

  • Podnoszenie kwalifikacji w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Przyjazną atmosferę pracy, zaangażowany zespół pracowników,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Ostatnia aktualizacja:
27.09.2018

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość