Analityk Biznesowo-Korporacyjny

Bank Ochrony Środowiska S.A.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków :

  • analiza dokumentacji i dokonywanie oceny ryzyka kredytowego klientów i transakcji korporacyjnych;

  • przygotowanie projektu opinii/decyzji kredytowych;

  • przygotowanie projektu umów kredytowych i umów zabezpieczeń;

  • monitoring sytuacji ekonomiczno-finansowej kredytobiorców.

Wymagania

Wymagania :

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, bankowość);

  • min. rok doświadczenia w banku na podobnym stanowisku;

  • dobra znajomość zasad analizy ekonomicznej i finansowej przedsiębiorstw;

  • praktyczna wiedza z zakresu przygotowywania aplikacji kredytowych, rekomendowania struktury transakcji, oceny prawnych zabezpieczeń produktów kredytowych oraz przygotowywania umów kredytowych oraz umów zabezpieczeń;

  • znajomość zasad monitorowania i dokonywania okresowych przeglądów klientów;

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole;

  • dokładność i dobra organizacja pracy;

  • znajomość jęz. angielskiego mile widziana.

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • możliwość doskonalenia zawodowego;

  • pracę w dynamicznym zespole;

  • możliwość wyboru świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit;

  • prywatną opiekę zdrowotną.

Ostatnia aktualizacja:
07.09.2018

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość