Analityk Systemów IT

PKO Faktoring S.A.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Modelowanie i projektowanie systemów IT wspierających różne obszarach operacyjne firmy;

  • Współpracę z użytkownikami biznesowymi i programistami aplikacji w trakcie projektowania, implementacji i wdrażania aplikacji;

  • Planowanie scenariusz testowych;

  • Aktywny udział w projektowaniu architektury IT firmy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy w roli analityka systemowego lub biznesowego;

  • Praktycznej wiedzy w zakresie projektowania systemów IT, w szczególności aplikacji webowych;

  • Umiejętności analizy potrzeb i wymagań funkcjonalnych;

  • Znajomości zagadnień integracyjnych aplikacji, w szczególności SOA, usługi sieciowe;

  • Doświadczenia w projektowaniu interfejsów użytkownika w aplikacjach webowych;

  • Doświadczenia w modelowaniu repozytoriów danych;

  • Mile widziana praktyczna znajomość UML/BPMN i narzędzia Enterprise Architect lub innego rozwiązania CASE;

  • Mile widziana wiedza w zakresie projektowania architektury IT;

  • Doświadczenia w pracy w projektach Agile będą dodatkowym atutem;

  • Myślenia analitycznego i umiejętności komunikacyjnych;

  • Wykształcenia wyższego w zakresie IT.

Oferujemy

Wybranym osobom oferujemy:

  • Umowę o pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm faktoringowych należącej do Grupy Kapitałowej Największego Banku w Polsce,

  • Stałe wynagrodzenie oraz premie zależne od Twoich wyników,

  • Elastyczny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po fundusz emerytalny.

  • Prywatną, ogólnopolską opiekę zdrowotną,

  • Profesjonalny systemem szkoleń i możliwość udziału w wielu innowacyjnych projektach.

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2018

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Informatyka / Administracja