Corporate Sales Specialist

mBank S.A.

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych

  • sprzedaż produktów bankowości korporacyjnej (rachunki, kredyty, faktoring, transakcje wymiany walut)

  • współpraca z oddziałem korporacyjnym i specjalistami produktowymi

  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • wspieranie cross-sellingu w Grupie mBanku

  • realizacja zaplanowanego budżetu

Wymagania

Aplikuj, jeśli:

  • masz doświadczenie w obszarze sprzedaży i chcesz zdobywać doświadczenie w pracy z klientem firmowym – oferujemy przejrzystą ścieżkę kariery, abyś piął się w górę z każdym dniem

  • posiadasz umiejętność budowania długofalowych relacji – pomożemy Ci je jeszcze bardziej rozwinąć

  • jesteś otwarty na pracę mobilną – oferujemy auto służbowe przy dobrych wynikach sprzedaży

  • posiadasz ukierunkowanie na realizację zadań oraz osiąganie założonych celów

  • jesteś samodzielny oraz dobrze zarządzasz swoim czasem

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

  • chcesz być sam sobie szefem – zatrudnimy Cię na podstawie kontraktu (działalności gospodarczej)

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2018

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta