Ekspert Finansowy

Open Finance S.A.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów,

  • sprzedaż produktów oferowanych przez firmę,

  • obsługa klientów umówionych przez wewnętrzne Call Center,

  • nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami i Partnerami.

Wymagania

Oczekiwania:

  • komunikatywności i wysoka kultura osobista,

  • pozytywne nastawienie do pracy,

  • umiejętności budowania relacji z klientami,

  • wykształcenie wyższe lub 4-5 rok studiów w trybie zaocznym (preferowane

  • kierunki: ekonomia, finanse i bankowość, zarządzanie, nauki ścisłe),

  • zainteresowanie tematyką finansową,

  • zaangażowanie i nastawienie na sukces,

  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej.

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w ogólnopolskiej instytucji finansowej,

  • kompleksowy pakiet szkoleń przygotowujących do pracy oraz dodatkowe

  • szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę,

  • pełna wyzwań prace wśród najbardziej doświadczonych Ekspertów

  • Finansowych w Polsce,

  • prywatna opiekę medyczna oraz pakiet rekreacyjno-sportowy,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • dofinansowanie do języka angielskiego,

  • wsparcie marketingowe,

  • możliwość rozwoju i dalszych awansów u lidera rynku pośrednictwa finansowego.

Ostatnia aktualizacja:
14.12.2018

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta