Regionalny Reprezentant - Kolporter Map Reklamowych

BIG FORM Sp. z o.o. sp. k.

Łódź Piotrków Tryb. Kutno Sieradz Zduńska Wola Łask Pabianice Skierniewice Rawa Tomaszów Opoczno Bełchatów Wieluń Wieruszów

Opis stanowiska

OFERUJEMY:

  • pracę polegającą na rozwieszaniu bezpłatnych map reklamowych w firmach i urzędach

  • zatrudnienie od zaraz

  • szkolenia i wdrożenie do pracy

  • zadaniowy, nienormowany czas pracy

  • wynagrodzenie akordowe + premiowe (4500-6500zł netto), zależne od ilości i poprawności zawieszonych map

  • zwrot kosztów

  • stałe zatrudnienie i stałe źródło dochodu

  • długoterminową współpracę

Wymagania

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjności, możliwości wyjazdów w delegację (praca od pn.-pt. poza miejscem zamieszkania)

  • własnego samochodu

  • prawa jazdy kat. B

  • samozatrudnienia

Ostatnia aktualizacja:
15.03.2019

Logistyka / Dystrybucja, Marketing / Reklama / PR, Praca fizyczna