Pracownik magazynowy

Human & Hunter Sp. z o.o.

Pabianice

Opis stanowiska

  • obsługa regałów wysokiego składowania

  • prawidłowe przyjęcie i wydanie towaru zgodnie z ustaloną dokumentacją

  • przygotowywanie i komisjonowanie towarów w oparciu o ustalone dokumenty

  • przestrzeganie i stosowanie procedur związanych z magazynowaniem, wysyłką i przyjmowaniem towarów

  • zabezpieczenie wyrobów przed zniszczeniem, uszkodzeniem lub kradzieżą

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe/średnie

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wysokiego składowania UDT

  • doświadczenie w pracy w magazynie min. pół roku

  • znajomość obsługi pakietu MS Office

  • znajomość SAP (mile widziana)

  • umiejętności pracy w zespole

  • odpowiedzialność, sumienność

  • elastyczność i otwartość na zmiany oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie będącej liderem innowacyjnego oświetlenia samochodowego

  • stałość: od pierwszego dnia umowa o pracę zawarta bezpośrednio z pracodawcą

  • bezpieczeństwo pracy oparte o najwyższe standardy

  • docenianie i nagrody dla pracowników w ramach: Programu Motywowania, Programu KAIZEN, Współzawodnictwa Polepszeń Jakości (QIC) i Programu Poleceń Pracowniczych

  • opieka medyczna w Przychodni Zakładowej finansowaną przez Pracodawcę

  • dofinansowanie do posiłków

  • karta Benefit System do wykorzystania w wielu ośrodkach sportoworekreacyjnych na terenie całej Polski

  • szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dodatkowe świadczenia z okazji Świąt, imprezy i paczki świąteczne dla dzieci pracowników)

  • dodatek stażowy

Ostatnia aktualizacja:
15.03.2019

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna