GL Accountant

Devire

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest lider wśród firm consultingowych w obszarze finansowym. Do łódzkiej siedziby naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko GL Accountant.

Miejsce pracy: Łódź (Śródemieście)

Profil kandydata:

  • Bardzo dobra znajomość obsługi programu MS Excel

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie (przynajmniej poziom B2)

  • Chęć do uczenia się i pozyskiwania nowych umiejętności w obszarach księgowości oraz finansów

  • Otwartość na pracę w międzynarodowym środowisku

  • Znajomość progrmau SAP będzie niewątpliwym atutem

  • Doświadczenie w obszarze księgowości GL

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja, dekretacja oraz księgowanie faktur

  • Tworzenie raportów finansowych oraz księgowych

  • Codzienny kontakt z dostawcami, podwykonawcami oraz instytucjami zewnętrznymi

  • Stała korespondencja z zakresu księgowości z Urzędami Skarbowymi oraz Komornikami Sądowymi

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe

  • Korzystną lokalizację

  • Pracę w miłej atmosferze i wsparcie merytoryczne w ramach zespołu księgowego oraz finansowego

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku

  • Realny wpływ na ścieżkę kariery oraz szansę rozwoju i awansu

Ostatnia aktualizacja:
15.03.2019

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki