Technik Przemysłowy (Inżynieria Przemysłowa)

AQ Wiring Systems Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Twoje zadania:

Głównym zadaniem na powyższym stanowisku jest wsparcie inżynierów w ich codziennych zadaniach, raportowanie oraz przeprowadzanie prostych prac naprawczych.

Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za:

  • projektowanie i wykonywanie modułów dla potrzeb produkcji

  • modernizowanie stanowisk montażowych

  • monitorowanie i nadzór nad stanem technicznym urządzeń oraz nad ich dokumentacją techniczną

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie informatyczne/techniczne - posiadanie tytułu Inżyniera jest mile widziane, natomiast nie jest wymogiem koniecznym :)

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • zdolności manualne

  • musisz być dyspozycyjny, będziesz pracował na pełen etat od poniedziałku do piątku

  • znajomość programu AutoCad będzie dużym atutem, natomiast jeśli nie masz doświadczenia w tym zakresie wszystkiego Cię nauczymy

Oferujemy

Z naszej strony otrzymasz:

  • stabilną pracę w wymiarze pełnego etatu na jedną zmianę (godziny pracy 6.00 -14.00 lub 8.00 - 16.00)

  • możliwość rozwoju zawodowego (udział w ciekawych projektach, szkolenia z zakresu inżynierii przemysłowej)

  • bogaty pakiet socjalny (premie świąteczne, dofinansowanie do wakacji, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta sportowa, budżet szkoleniowy)

  • możliwość pracy w nadgodzinach (50% dodatku w ciągu dnia,

  • 100% w soboty)

  • dofinansowanie do nauki angielskiego

  • przesympatyczną atmosferę w międzynarodowym zespole specjalistów

Ostatnia aktualizacja:
01.03.2019

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż