Inżynier ds. Kosztów Jakości i SPC

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Nadzór oraz usprawnienie systemu liczenia (kalkulacji) kosztów jakości

  • Analiza i Raportowanie kosztów jakości

  • Inicjacja i nadzór nad działaniami usprawniającymi (obniżającymi) koszty jakości

  • Nadzór i usprawnianie istniejących procesów sterowanych za pomocą SPC

  • Wdrażanie SPC dla nowych procesów oraz koordynacja pracy grupy audytu SPC

  • Inicjowanie i koordynowanie, wdrażanie działań korygujących oraz zapobiegawczych

  • Koordynowanie i nadzorowanie działań związanych z reklamacją klienta

  • Bieżąca współpraca z Inżynierami Procesu Produkcyjnego w celu poprawy jakości produktów

  • Wsparcie w procesie wdrażania nowych produktów/procesów

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenia wyższego technicznego, preferowane studia związane z zarządzania produkcją lub jakością

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Inżyniera Jakości lub Procesu w obszarze produkcji

  • Praktycznej znajomości narzędzi zarządzania jakością oraz norm ISO 9001

  • Proaktycznej znajmości metod statystycznych (MSA, analiza zdolności procesów, narzędzia root cause analysis, karty kontrole itp.)

  • Doświadczenia w projektach, mających na celu poprawę jakości i efektywności produkcji

  • Dobrej znajomości języka angielskiego

  • Bardzo dobrej znajomości programów Word, Excel, mile widziane MiniTab

  • Bardzo dobrych zdolności interpersonalnych i analitycznego myślenia, ukierunkowania na potrzeby klienta

  • Umiejętności prowadzenia projektów (jako dodatkowy atut)

Oferujemy

CO ZYSKUJESZ:

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia

  • Pakiet benefitów, w tym premię roczną, opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków (kantyna w miejscu pracy), program doceniania i nagradzania

  • Duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie, w tym udział w szkoleniach, programach rozwojowych oraz mentoringowych

Ostatnia aktualizacja:
01.03.2019

Inżynieria / Projektowanie, Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja