DevOps Engineer

Accenture Services Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Poszukujemy osób na stanowisko DevOps Engineer, które mają doświadczenie w automatyzacji rozwiązań, optymalizacji pracy zespołów programistycznych. Jeśli dążysz do ciągłego poszerzania swoich umiejętności i szukasz dalszego rozwoju w kierunku DevOps, to oferta skierowana do Ciebie.

Czym się będziesz zajmować:

  • Tworzeniem i rozwijaniem rozwiązań DevOps dla różnych projektów realizowanych w naszym Technology Center

  • Praca odbywa się w ramach dedykowanego zespołu ekspertów DevOps

  • Nasze rozwiązania prezentują najwyższy światowy poziom. Ostatnie z naszych wdrożeń trafiło na shortlistę DevOps excellence awards UK Computing Magazine: http://events.computing.co.uk/devopsexcellence/static/2019-shortlist

Wymagania

Profil kandydata:

  • Osoby komunikatywne, posiadające podstawy programistyczne i administracyjne, chętne do dalszego rozwoju w ramach zespołu ekspretów DevOps

  • Doświadczenie w automatyzacji procesów rozwoju, wdrożenia i testowania oprogramowania (Continuous Integration/Delivery)

  • Znajomość i rozumienie metodologii DevOps

  • Znajomość narzędzi i rozwiązań używanych przez DevOps: Jenkins, Ansible, Terraform, Docker, Cheff, AWS, Azure itd.

  • Praktyczna znajomość przynajmniej jednego, dowolnego języka programowania (Preferowane: C, C++, Java, C#, Python)

  • Znajomość dowolnegojęzyka skryptowego i umiejętność pisania w nim skryptów okołosystemowych (np. Bash, PowerShell)

  • Dobra znajomość systemu kontroli wersji Git

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego

Oferujemy

Nasza oferta:

  • Pracę w jednej z największych na świecie firm doradztwa IT

  • Wsparcie w rozwoju kariery i kompetencji – dofinansowanie kursów i certyfikacji, dostęp do materiałów oraz platform e-learningowych, opiekę mentora, jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery

  • Pełen komfort pracy – prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold

Ostatnia aktualizacja:
08.03.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie