Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac w dziale Personalnym

Krotoski-Cichy Sp. z o.o. sp. k.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Obsługa pracowników etatowych oraz osób współpracujących w ramach umów cywilno-prawnych w zakresie administracji personalnej oraz płac

  • Sporządzanie list płac oraz dokumentacji płacowej

  • Przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS

  • Sporządzanie deklaracji PIT oraz sprawozdań do US, GUS

  • Prowadzenie korespondencji z instytucjami zewnętrznymi

  • Wystawianie zaświadczeń dla pracowników

  • Wyliczanie potrąceń komorniczych

  • Opracowywanie raportów i sprawozdań kadrowo-płacowych,

  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach

  • Prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Rozliczanie i nadzór nad ewidencją czasu pracy

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomości programu Płatnik oraz systemów kadrowych- znajomości programu Symfonia Kadry i Płace - warunek konieczny

  • 3-letniego doświadczenia w obszarze kadr i płac w firmach zatrudniających 200-300 osób na podstawie umów o pracę i umów cywilnoprawnych

  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości przepisów dotyczących prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych oraz umiejętności prawidłowej interpretacji zmian

  • Skrupulatności i dokładności w prowadzeniu dokumentacji

  • Doskonałej organizacji pracy, samodzielności, dokładności, dyskrecji, odpowiedzialności

  • Chęci rozwoju i wspierania działań firmy także w innych obszarach HR

  • Umiejętności pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych

  • Dobrej znajomości pakietu Office (Excel, Word)

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie, w ciekawej branży;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pracę pełną codziennych wyzwań i ciekawych kontaktów, w przyjaznym zespole i dobrej atmosferze;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty sportowej.

Ostatnia aktualizacja:
27.02.2019

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry