Specjalista SEO

CoBouw Polska Sp.zo.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • szczegółowa analiza serwisów pod kątem pozycjonowania oraz regularne raportowanie pozycji serwisów firmy w wyszukiwarkach,

  • optymalizacja serwisów internetowych pod kątem wyszukiwarki Google,

  • działania na rzecz poprawy pozycjonowania - przygotowywanie i koordynowanie prac, reagowanie na błędy pozycjonowania,

  • budowanie zaplecza oraz tworzenie strategii linków,

  • planowanie i realizację kampanii internetowych (m.in. Google AdWords)

  • zarządzanie statystykami Google Analitycs, Webmaster Tools, etc.

Wymagania

Wymagania:

  • co najmniej dwuletnie, poparte sukcesami doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. SEO

  • specjalistyczna wiedza w zakresie SEO, znajomość najnowszych trendów rynku e-commerce,

  • znajomość HTML, CSS, PHP (będzie atutem),

  • znajomość Google Webmaster Tools i integracji z innymi usługami,

  • umiejętności analityczne, umiejętność analizy danych statystycznych,

  • umiejętności pracy nad kilkoma projektami jednocześnie,

  • dobra organizacji pracy,

  • kreatywność i sumienność w działaniu,

  • znajomość zasad marketingu i reklamy,

  • sumienność i inicjatywa w działaniu,

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze Internetu

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w przyjaznej atmosferze

Ostatnia aktualizacja:
14.03.2019

Branża / kategoria:
Internet / e-commerce, Marketing / Reklama / PR