Inżynier Produkcji

Amtraf S.C.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za usprawnianie procesów produkcyjnych zgodnie z metodologią Lean Manufacturing.

  • Prowadzenie, koordynowanie, wdrażanie oraz optymalizowanie procesów produkcyjnych.

  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną.

  • Rozwiązywanie problemów technicznych, uczestnictwo przy nowych uruchomieniach.

  • Współpraca przy tworzeniu specyfikacji technicznych dla maszyn.

  • Znajomość branży oraz systemów obróbki CNC będzie dodatkowym atutem.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.

  • Znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji.

  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność pracy w zespole, systematyczność, samodzielność, odpowiedzialność.

  • Znajomość metodologii Lean Manufacturing.

Oferujemy

  • Pracę w systemie jednozmianowym w młodym zespole

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa

  • Ubezpieczenie grupowe i opiekę medyczną

Ostatnia aktualizacja:
28.02.2019

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja