Specjalista ds. produkcji (m/k)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki Łódź Pabianice

Opis stanowiska

  • kontrolowanie stanowisk pracy i sprawności narzędzi i maszyn,

  • planowanie, organizowanie i kontrolowanie przeglądów maszyn i urządzeń,

  • inicjowanie i realizowanie projektów związanych z wzrostu wydajności,

  • kontrola i rozliczanie serwisantów, poszukiwanie nowych firm serwisowych,

  • przygotowanie lekcji i przeprowadzanie szkoleń w dziale produkcji,

  • udział w projektach mających na celu usprawnianie procesów planowania i nadzorowania produkcji.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • mile widziane doświadczenie w planowaniu produkcji,

  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,

  • analityczność oraz komunikatywność.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w renomowanej firmie produkcyjnej,

  • oferta dotyczy pracy tymczasowej,

  • możliwość zatrudnienia bezpośredniego u naszego klienta,

  • kartę mulisport.

Ostatnia aktualizacja:
28.02.2019

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja