Asystent Działu Przygotowania Produkcji

Schrag Polska Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska

  • przygotowywanie dokumentacji handlowej oraz technicznej

  • współpraca z klientami

  • współpraca z pracownikami działu produkcji oraz logistyki

  • stałe podnoszenie jakości swojej pracy i standardów obsługi klienta

Wymagania

  • wykształcenie średnie/wyższe o profilu mechanicznym

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • bardzo dobra znajomość programu EXCEL

  • znajomość programu CAD

  • wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjnej

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • dobra organizacja pracy

  • sumienność , odpowiedzialność, zaangażowanie

  • dodatkowym atutem będzie znajomość jęz. niemieckiego

Oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • współpracę z młodym zespołem

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Ostatnia aktualizacja:
13.03.2019

Administracja biurowa, Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja