Pracownik produkcji operator pras i gilotyn

Schrag Polska Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej ww. stanowisku należeć będzie: pomoc w obsłudze/obsługa maszyn produkcyjnych do obróbki  metalu tj.:  prasy krawędziowe, gilotyny , wykrawarki  itp.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • motywacji do pracy

  • doświadczenia w pracy na produkcji, które będzie dodatkowym atutem

  • najchętniej wykształcenia w zawodach związanych z obróbką metalu

  • dokładności, sumienności, odpowiedzialności

  • chęci do podwyższania kwalifikacji zawodowych

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę  o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość podwyższenia kwalifikacji / awanse stanowiskowe

  • pracę w systemie jedno lub dwuzmianowym

  • szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników
    i przełożonych

Ostatnia aktualizacja:
13.03.2019

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja