Specjalista ds. Sprzedaży Inwestycyjnej

AB Bechcicki Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

  • realizacja planów sprzedażowych

  • profesjonalna obsługa i budowanie lojalności klientów AB Bechcicki

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • doradztwo techniczne i produktowe

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • tworzenie i prezentowanie oferty dostosowanej do potrzeb klienta

  • pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją

Wymagania

Wymagamy:

  • min. 2 letnie doświadczenie w branży budowlanej, na stanowisku handlowym

  • znajomość lokalnego rynku budowlanego

  • doświadczenie w przygotowywaniu ofert

  • wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane wykształcenie o profilu budowlanym

  • otwartość, komunikatywność

Oferujemy

Oferujemy:

  •  ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę oraz motywujący system prowizyjny

  • rozwój zawodowy i osobisty, szkolenia handlowe i branżowe

  • kartę Multisport dla pracowników i członków ich rodzin

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do opieki medycznej

Ostatnia aktualizacja:
10.03.2019

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Sprzedaż / Obsługa klienta