Mechanik

SuperDrob S.A.

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Zabezpieczenie pełnej sprawności techniczno-eksploatacyjnej linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Wyszukiwanie nowych rozwiązań technicznych, które pozwolą na lepszą pracę maszyn,

  • Konserwacja maszyn i urządzeń,

  • Identyfikowanie i usuwanie usterek,

  • Bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń.

Wymagania

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP do 1kV,

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • Umiejętność pracy w grupie,

  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz chęć uczenia się,

  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

 Oferujemy:

  • Stabilną pracę na pełen etat (umowa o pracę),

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

  • Pakiet socjalny z kartą sportową włącznie.

Ostatnia aktualizacja:
27.02.2019

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż