Operator Maszyn

SuperDrob S.A.

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych, pakujących, ważących,

  • Kontrola szczególnych parametrów procesów produkcyjnych zgodnie z wytycznymi zawartymi w recepturach i specyfikacjach,

  • Awaryjne zgłaszanie niezgodności w procesie produkcyjnym do bezpośredniego przełożonego,

  • Przeprowadzenie detekcji metalu zgodnie z procedurami,

  • Kontrolowanie jakości realizowanych produktów zgodnie zobowiązującymi kartami produktów,

  • Monitoring procesu technologicznego zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Wymagania

Wymagania:

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • Umiejętność pracy w grupie,

  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz chęć uczenia się,

  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na pełen etat (umowa o pracę),

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

  • Pakiet socjalny z kartą sportową włącznie.

Ostatnia aktualizacja:
27.02.2019

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja