Pracownik Pomocniczy w Przemyśle Spożywczym

SuperDrob S.A.

Opis stanowiska

Wymagania:

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • Umiejętność pracy w grupie,

  • Inicjatywa i zaangażowanie,

  • Chęć rozwoju,

  • Mile widziane zdolności manualne.

Wymagania

Obowiązki:

  • Dzielenie i pakowanie produktów zgodnie ze specyfikacją,

  • Kontrola produktów na zgodność ze specyfikacjami,

  • Kontrola znakowania i jakości produktów zgodnie z obowiązującymi kartami produktów,

  • Dbanie o czystość stanowiska pracy,

  • Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na pełen etat (umowa o pracę),

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

  • Pakiet socjalny z kartą sportową włącznie.

Ostatnia aktualizacja:
27.02.2019

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja