Operator maszyn skrawających

Grupa ERBUD

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Regeneracja i obróbka elementów na tokarkach, frezarkach, szlifierkach

  • Produkcja jednostkowa (każdorazowy samodzielny dobór parametrów)

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne (preferowane o kierunku mechanika)

  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • Umiejętność obsługi tokarki konwencjonalnej, piły taśmowej i wiertarki (mile widziana umiejętność obsługi frezarki)

  • Umiejętność wykonania gwintu trapezowego na tokarce – warunek konieczny

  • Odpowiedzialność, zdyscyplinowanie

Oferujemy

Oferujemy:

  • opiekę medyczną

  • naukę języków obcych

  • dofinansowanie do pakietów sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Ostatnia aktualizacja:
13.03.2019

Inżynieria / Projektowanie, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja