Asystent Działu Supply Chain

Recticel Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Twoja Rola

W Polsce Recticel działa w ramach linii biznesowej Bedding i Insulation. W Łodzi firma produkuje materace i łóżka kontynentalne (znane w Polsce z takich marek jak Sembella czy Schlaraffia), zatrudniając 600 osób.

Jako Asystent Działu Supply Chain będziesz odpowiedzialny za codzienne wspieranie pracy działów zakupów, logistyki, planowania produkcji fabryki w Łodzi. Będziesz wspierał tworzenie planów produkcyjnych, zamawianie surowców od dostawców, generowanie dokumentów produkcyjnych i ich prawidłowy przepływ między wydziałami, kontrolę realizacji dziennych planów produkcyjnych, przepływ informacji o opóźnieniach między działem planowania, obsługi klienta i logistyki, udział w tworzeniu tygodniowych planów produkcyjnych.

Wymagania

Twoje kompetencje:

  • Znajomość języka angielskiego

  • Wysoka kultura osobista, dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość jakiegoś systemu ERP (np. SAP)

  • Dobre umiejętności organizacyjne, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole.

  • Odpowiedzialność i proaktywność

  • Przynajmniej podstawowa wiedza (oraz chęć rozwoju) w obszarze Supply Chain.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie międzynarodowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Twoje zadania:

  • Generowanie codziennych raportów o zaległościach

  • Kontrola dziennego wejścia zamówień pod względem ilościowym i terminowym

  • Tworzenie dziennych planów produkcji dla poszczególnych działów fabryki

  • Przetwarzanie zapotrzebowań materiałowych na zamówienia do dostawców

  • Dbałość o przestrzeganie procedur P2P istniejących w grupie Recticel

  • Obsługa parametrów sytemu ERP planowania zakupów takich jak TPOP

  • Konsolidacja zamówień i planowanie transportu.

  • Kontakt z dostawcami usług transportowych.

  • Przygotowywanie list załadunkowych.

Ostatnia aktualizacja:
21.03.2019

Administracja biurowa, Logistyka / Dystrybucja, Przemysł / Produkcja, Zakupy