Elektromechanik

Coko-Werk Polska Sp. z o.o

Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska

  • praca jako elektromechanik w zespole Utrzymania Ruchu

  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń

  • bieżące naprawy na wydziale produkcyjnym

  • pozyskiwanie i magazynowanie części zamiennych

  • prowadzenie dokumentacji dotyczących napraw i konserwacji

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (preferowana mechatronika, elektryka, elektromechanika)

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • praktyczna wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń (elektryka, mechanika, hydraulika, pneumatyka)

  • uprawnienia elektryczne do 1kV (mile widziane do 15kV)

  • gotowość do pracy w systemie równoważnym czasu pracy

Uprawnienia na suwnice, prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w pracy w środowisku TPM będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji

  • prywatną opiekę medyczną

  • szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. bony towarowe, imprezy świąteczne i paczki dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kart sportowych, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego pracownika

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • bezpieczeństwo pracy oparte o najwyższe standardy BHP

  • niezbędne narzędzia pracy

Ostatnia aktualizacja:
06.04.2019

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż