Mechanik

Legs Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

Poszukiwany jest kandydat do tworzonego zespołu utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym w Aleksandrowie Łódzkim, który będzie odpowiedzialny m.in. kontrolowanie poprawności w funkcjonowania maszyn, urządzeń, lokalizacja i usuwanie usterek urządzeń produkcyjnych i urządzeniach będących częścią instalacji elektrycznej. Przeprowadzanie czynności konserwacyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi w zakładzie procedurami i dokumentacją techniczną.

Wymagania

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie min. zawodowe techniczne o profilu mechanicznym

  • usuwanie zgłoszonych awarii maszyn i urządzeń

  • dokonywanie przeglądów okresowych i konserwacji

  • wykonywanie remontów kapitalnych maszyn i urządzeń

  • wprowadzanie modyfikacji i usprawnień do zainstalowanego parku maszynowego

  • udział w instalacji i rozruchu nowych lub przychodzących maszyn

  • doświadczenie w utrzymaniu ruchu zakładu lub w zakresie prac rozruchowych

  • umiejętność pracy zespołowej

  • samodyscyplina

  • dyspozycyjność

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę na pełen etat

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • dodatki, premie motywacyjne

  • dofinansowanie do posiłków

  • Pakiet sportowy

  • Pakiet medyczny

  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe

Ostatnia aktualizacja:
07.04.2019

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż