Praktykant/ka w dziale HR

Adecco Poland Sp. z o.o.

Radomsko

Zadania:

  • Współuczestniczenie w bieżących projektach rekrutacyjnych - prowadzenie rekrutacji i selekcji Kandydatów
  • Odpowiedzialność za samodzielne projekty z danego obszaru działania w ramach aktualnych potrzeb firmy
  • Przygotowywanie dokumentacji personalnej

Wymagania:

  • Mile widziani studenci zaoczni lub absolwenci kierunków humanistycznych (socjologia, psychologia, ZZL)
  • Otwartość i gotowość do podejmowania wyzwań
  • Komunikatywność
  • Zainteresowanie tematyką HR

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny praktyk (bezpłatne)
  • Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych
  • Przyjazną atmosferę

Zachęcamy do aplikowania!

Numer referencyjny: MRL/2019/03/08

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Niepełny etat

Rodzaj umowy:
Praktyki / Staże

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Human Resources