Konserwator

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Jeżeli:

  • jesteś osobą odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną;

  • posiadasz uprawnienia elektroenergetyczne;

  • umiesz i lubisz majsterkować;

  • lubisz pracę z ludźmi, jesteś nastawiony na realizację wspólnego celu;

  • zależy Ci na bezpieczeństwie najbliższego otoczenia;

  • uśmiech to Twój klucz do budowania relacji;

  • jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań.

Mile widziane uprawnienia na wózek jezdniowy, uprawnienia SEP i podest ruchomy.

Wymagania

Będziesz odpowiedzialny za:

  • utrzymanie stanu technicznego budynku i otoczenia zgodnie z przepisami prawa oraz standardami bezpieczeństwa firmy;

  • kontrolowanie stanu technicznego obiektu i wszystkich instalacji;

  • reagowanie na bieżąco na zaistniałe usterki i nieprawidłowości;

  • sprawność sprzętu technicznego oraz zlecanie jego napraw;

  • planowanie i przeprowadzanie prac konserwacyjnych oraz wykonywanie bieżących prac naprawczych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • stałe zatrudnienie (umowa o pracę) i terminowe wynagrodzenia;

  • udział w wypracowanym zysku firmy, premie uzależnione od wyników sklepu;

  • profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia;

  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów;

  • realny wpływ na układanie grafiku;

  • dobrą atmosferę;

  • świadczenia pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, Fundusz Świadczeń Socjalnych, opieka medyczna, karta benefit, smartfon).

Ostatnia aktualizacja:
24.05.2019

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż