Pracownik ds. obsługi zajęć egzekucyjnych

mBank S.A.

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz miał/a możliwość:

  • zakładać, aktualizować i zdejmować blokady na zajętych rachunkach oraz rozliczać tytuły egzekucyjne z rachunku bankowego dłużnika na podstawie dyspozycji otrzymanych z organów egzekucyjnych,

  • rejestrować w systemie do obsługi zajęć egzekucyjnych korespondencję przychodzącą dotyczącą pism oraz ponagleń dotyczących zajęć egzekucyjnych,

  • weryfikować zarejestrowaną korespondencję pod względem merytorycznym oraz formalnym, w przypadku stwierdzenia błędów merytorycznych przygotowywać stosowną korespondencję, prowadzić korespondencję z organami egzekucyjnymi.

Wymagania

Jeśli cechuje Cię dokładność, sumienność, rzetelność i chętnie uczysz się nowych rzeczy, to czekamy na Ciebie. Oczekujemy:

  • wykształcenia średniego,

  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej,

  • dobrej znajomości pakietu MS Office oraz sprawnego poruszania się po systemie Windows,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • bardzo dobrej organizacji pracy,

  • otwartości na nowe zadania,

  • preferowana bezwzrokowa obsługa klawiatury.

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • Kartę sportową

  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy

  • Elastyczny czas pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning

  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Ostatnia aktualizacja:
17.05.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość