Konsultant ds. elektronicznej obsługi klienta

mBank S.A.

Opis stanowiska

Cześć!

Znasz tajniki poprawnej polszczyzny? Sprawnie poruszasz się w świecie office i Internecie? Wielozadaniowość to Twoje drugie imię? Świetnie! Przedstawiamy Ci WYJĄTKOWĄ ofertę - obsługę klientów i pomoc w korzystaniu z produktów i usług bankowych za pośrednictwem czata albo telefonicznie!

Jeśli posiadasz to coś – czyli:

  • Lubisz zagadywać na czacie i odpisywać na maile

  • Nie boisz się odebrać telefonu od klienta

  • Motywacja i pomysłowość to Twoje drugie imię

  • Masz średnie wykształcenie

  • Potrafisz zachęcać do nowych produktów

  • Lubisz pracować zespołowo

  • W komunikacji z klientem stawiasz na empatię

  • Szybko piszesz na klawiaturze

  • Chcesz nabyć nowe kompetencje

Wymagania

Dlaczego warto być częścią naszego zespołu?

  • nowe doświadczenia poprzez udział w ciekawych projektach

  • zespół, który wspiera wiedzą i dobrym słowem

  • płatne, 3 miesięczne szkolenie sprzedażowo-produktowe

  • stałą pensję oraz wynagrodzenie dodatkowe

  • godziny pracy w systemie wielozmianowym

Brzmi ciekawie? To pytanie, na co jeszcze czekasz? Aplikuj do nas i stań się częścią mBanku!

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • Umowę o pracę

  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy

  • Jasną ścieżkę kariery

  • 3200zł brutto + prowizje

  • Rozbudowany system szkoleń

  • Kartę sportową

Ostatnia aktualizacja:
17.05.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta