Wizażysta / Wizażystka

MAC

Łódź - Manufaktura

Opis stanowiska

MAC, jedna z wiodących marek kosmetycznych, należąca do światowej sławy koncernu Estee Lauder Companies, oferująca szeroką gamę profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów do makijażu, skierowanych do profesjonalnych makijażystów oraz wszystkich osób interesujących się najnowszymi trendami panującymi w świecie mody i makijażu.

Obowiązki:

  • Sprzedaż kosmetyków MAC poprzez przeprowadzanie profesjonalnych pokazów makijażu w salonie MAC;

  • Udzielanie profesjonalnych porad klientom w oparciu o najnowsze kierunki w makijażu;

  • Profesjonalna obsługa klienta dostosowana do standardów MAC.

Wymagania

Oczekujemy:

  • Ukierunkowanie na najnowsze trendy w modzie i makijażu;

  • Znajomość profesjonalnej obsługi klienta;

  • Znajomość profesjonalnego makijażu;

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów do makijażu;

  • Zaangażowanie, entuzjazm, zmysł artystyczny oraz łatwość nawiązywania kontaktu z klientem;

  • Ukończenie szkoły wizażu oraz posiadanie portfolio mile widziane;

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Rozwój artystyczny, liczne szkolenia i możliwości rozwoju w ramach firmy;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole;

  • Kartę zniżkową;

  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej.

Ostatnia aktualizacja:
30.05.2019

Branża / kategoria:
Kosmetyka / Pielęgnacja, Sprzedaż / Obsługa klienta