Kierownik Zespołu Obsługi Klienta

PKO Bank Polski

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • planowanie, organizowanie pracy oraz kontrolowanie na bieżąco prawidłowości realizacji zadań Zespołu składającej się z doradców-kasjerów

  • realizację wyznaczonych zadań z operacyjnego planu sprzedaży z zakresu działań zespołu, w tym przydzielanie imiennych planów sprzedażowych dla doradców - kasjerów oraz monitorowanie wykonanie planu

  • udzielanie wsparcia merytorycznego podległym pracownikom, motywowania ich i promowania najlepszych doświadczeń oraz technik sprzedażowych

  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług i obsługę klienta zgodnie ze standardami jakości

  • inicjowanie działań prowadzących do wzrostu sprzedaży produktów i usług bankowych

  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych

  • zarządzanie ryzykami występującymi w Zespole

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego

  • minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego w obsłudze klientów i sprzedaży produktów bankowych

  • doświadczenia w pracy w obszarze klienta detalicznego

  • bardzo dobrej znajomości produktów bankowych kierowanych do klienta indywidualnego.

  • znajomości zagadnień merytorycznych oraz procedur związanych z zakresem realizowanych przez komórkę zadań kasowo-skarbcowych

  • umiejętności zarządzania zespołami pracowniczymi, w tym dobrej organizacji pracy, motywowania, zarządzania procesem sprzedaży

  • kreatywności i inicjatywy we wsparciu pracowników w realizowaniu działań sprzedażowych

  • posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych

  • niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie przeciwko życiu i zdrowiu, przeciwko wymiarowi sprawiedliwości, przeciwko ochronie informacji, przeciwko wiarogodności dokumentów, przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko obrotowi pieniędzmi i papierami wartościowymi lub za przestępstwo skarbowe

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • Profesjonalny system szkoleń

Oferujemy

pko, bank, bp

Ostatnia aktualizacja:
06.06.2019

Finanse / Bankowość, Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta