Doradca Ubezpieczeniowy

PZU Życie S.A.

Brodnica Górzno Golub-Dobrzyń Kowalewo Pomorskie Rypin Rogowo Nowe Świecie Lipno Dobrzyń Nad Wisłą Włocławek   Brześć Kujawski Radziejów Toruń Inowrocław   Aleksandrów Kujawski

Opis stanowiska

Jeżeli czytasz to ogłoszenie, to może oznaczać, że:

  • jesteś zmęczony obecną pracą lub brakuje Ci motywacji do działania,

  • chcesz zmienić godziny pracy, ponieważ obecne Tobie nie odpowiadają,

  • masz zobowiązania finansowe, przez które musisz podejmować kilka prac jednocześnie, kosztem swojego zdrowia i życia prywatnego,

  • w swojej obecnej pracy napotkałeś „szklany sufit” i nie możesz się już dalej rozwijać.

Wymagania

Jeżeli odhaczyłeś przynajmniej 3 z powyższych punktów, to dobrze się składa, ponieważ my obecnie szukamy osoby, która:

  • posiada minimum średnie wykształcenie,

  • wie jak sprzedawać, negocjować i pozyskiwać klientów,

  • dobrze odnajduje się w pracy terenowej,

  • jest nastawiona na realizację wyznaczonych celów i osiąganiu wysokich dochodów.

Oferujemy

Jeżeli zaprosimy Cię do współpracy, to:

  • gwarantujemy pracę pełną wyzwań,

  • otrzymasz dostęp do rozwoju kompetencji sprzedażowych i możliwej drogi do kariery menedżerskiej,

  • będziesz mógł pracować na bazie naszych klientów,

  • zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy agencyjnej,

  • otrzymasz wynagrodzenie w postaci stałej postawy, prowizji sprzedażowej, premii kwartalnej i pakietu benefitów.

Jeżeli to się pokrywa z Twoimi oczekiwaniami to z chęcią się z Tobą spotkamy!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ostatnia aktualizacja:
06.06.2019

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia