Monter Sieci i Instalacji Gazowych (Gazownia)

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis zadań na stanowisku:

  • wykonywanie prac eksploatacyjnych na sieci i instalacjach gazowych w tym prac gazoniebezpiecznych i niebezpiecznych,

  • realizowanie czynności związanych z eksploatacją układów redukcyjno-pomiarowych,

  • pełnienie funkcji dozorowych przy pracach na sieci i instalacji gazowej,

  • wykonywanie prac związanych z budową i przebudową sieci gazowej,

  • realizowanie prac związanych z zabezpieczaniem i/lub usuwaniem awarii i nieszczelności na sieciach
    i instalacjach gazowych,

  • realizowanie usługi wnioskowanych przez Zleceniodawców Usługi Dystrybucji w tym m. in. uruchamianie, wstrzymywanie, wznawianie i zakańczanie dostaw paliwa gazowego,

  • współpraca przy wykonaniu oceny niezawodności oraz stanu technicznego sieci gazowej,

  • obsługa maszyn, urządzeń i narzędzi stosowanych podczas wykonywania prac na sieciach

  • sporządzanie niezbędnej dokumentacji z wykonywanych prac.

Wymagania

Wymagania kwalifikacyjne:

  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze infrastruktury sieciowej,

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie (mile widziane średnie kierunkowe np.: Technik Gazownictwa),

  • aktualne świadectwo kwalifikacyjne grupa 1E, 3E, 3D,

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • minimalne wynagrodzenie w wysokości 3810 zł brutto plus premie,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • pracowniczy Program Emerytalny,

  • rozbudowany pakiet świadczeń w ramach ZFŚS,

  • 13-stą pensję,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • kartę Multisport.

Ostatnia aktualizacja:
14.05.2019

Budownictwo / Geodezja, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż