Specjalista ds. Zaopatrzenia

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Bieżąca współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi;

  • Zarządzanie zapasami materiałów produkcyjnych;

  • Zapewnienie terminowości dostaw;

  • Uzgadnianie z dostawcami szczegółów warunków realizacji zamówień;

  • Prowadzenie postępowań reklamacyjnych i egzekwowanie roszczeń;

  • Prognozowanie zapotrzebowania;

  • Planowanie i optymalizacja kosztów logistycznych;

  • Poszukiwanie nowych dostawców.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne);

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • Otwarcie na potrzeby klienta, komunikatywność;

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);

  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;

  • Znajomość systemu ERP do obsługi zamówień materiałów (mile widziana znajomość systemu SAP MM).

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
19.05.2019

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja, Sprzedaż / Obsługa klienta, Zakupy