Kontroler znaków pieniężnych

PKO Bank Polski

Opis stanowiska

Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie w bankowości, poznać tajniki zabezpieczeń wartości pieniężnych oraz nadzorować proces wpłat i wypłat zamkniętych.

…a ponadto zyskać:

  • stabilizację zatrudnienia - umowa o pracę

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju w największej instytucji finansowej w kraju

  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną, Pracowniczy Program Emerytalny, System Kafeteryjny My Benefit,

  • profesjonalny system szkoleń

Jako Kontroler znaków pieniężnych będziesz odpowiedzialny za:

  • liczenie, sortowanie i pakowanie znaków pieniężnych

  • kompleksową obsługę wpłat zamkniętych

  • wykrywanie fałszywych znaków pieniężnych

  • przygotowaniu wypłat zamkniętych

  • obsługę urządzeń samoobsługowych w zakresie ładowania i rozładowywania znaków pieniężnych

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności – praca w systemie trzyzmianowym

  • znajomości pakietu MS Office

  • pełnej zdolności do czynności prawnych

  • niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie przeciwko życiu i zdrowiu, przeciwko wymiarowi sprawiedliwości, przeciwko obrotowi pieniędzmi i papierami wartościowymi lub za przestępstwo skarbowe

  • wykształcenia min. średniego

  • mile widziane doświadczenie w pracy z gotówką

  • dodatkowym atutem będzie ukończenie kursu rozpoznawania znaków pieniężnych

…to czekamy właśnie na Ciebie!

Oferujemy

pko, bank, bp

Ostatnia aktualizacja:
18.05.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość