Konserwator Urządzeń Dźwigowych

Kone Sp. z o.o.

Opis stanowiska

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji w ramach umowy o pracę;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • Kwartalny system premiowy; premię świąteczną

  • Niezbędne narzędzia pracy, tj. samochód służbowy, telefon, laptop;

  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika, z możliwością doubezpieczenia członków rodziny;

  • Karta Multisport;

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;

  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego.

Wymagania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja wszystkich czynności serwisowych, zgodnie z wymogami umów serwisowych, polityką spółki oraz procesami KONE;

  • Podtrzymywanie długofalowych kontaktów z Klientami.

Oferujemy

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Uprawnienia UDT kat. i do konserwacji urządzeń transportu bliskiego (dźwigi osobowe);

  • Uprawnienia SEP do 1 KV;

  • Wykszałcenie techniczne, preferowe technik- elektryk lub pokrewne;

  • Minimum dwa lata doświadczenia w zakresie konserwacji i napraw urządzeń dźwigowych.

Ostatnia aktualizacja:
05.06.2019

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż