Specjalista ds. Bankowości

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

9-11-53158 Wynagrodzenie: 4700 - 5800 PLN

Dla naszego klienta, międzynarodowego banku poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalistów ds. bankowości, którzy dołączą do zespołu back office odpowiedzialnego za obszar transakcji na rynkach kapitałowych.

Zakres obowiązków:
- Administracyjna obsługa transakcji na rynkach kapitałowych;
- Weryfikacja dokumentacji i danych w systemach bankowych;
- Dokonywanie potwierdzeń i wypłat;
- Współpraca z zagranicznymi jednostkami firmy.

Wymagania:
- Doświadczenie zawodowe bankowości (obsługa klienta lub back office);
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2) - warunek konieczny;
- Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse i rachunkowość, analiza finansowa, prawo).

Korzyści:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Pakiet benefiów w formie platformy kafeteryjnej (opieka medyczna, karta sportowa, lunchowa, ubezpieczenie na życie);
- Fundusz świadczeń pracowniczych: bonus świąteczny, dofinansowanie do wypoczynku.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie

Branża / kategoria:
Bankowość