Agent Celny 5000 zł brutto

Gi Group Sp. z o.o.

Stryków

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Zadania:

Obsługa klientów oraz przewoźników w zakresie spraw celnych i realizacji przesyłek spedycji lotniczej

Dokonywanie zgłoszeń celnych w imporcie i eksporcie

Prawidłowe, zgodne z obowiązującym prawem sporządzanie dokumentów SAD wraz załącznikami dla importerów i eksporterów towarów

Współpraca z urzędem celnym w zakresie właściwego sporządzania dokumentacji

Współpraca z Klientami

Odpowiedzialność za utrzymanie wymaganych standardów jakości

Wymagania:

Aktualny wpis na listę agentów celnych

Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów do odpraw celnych – mile widziane

Znajomość zagadnień spedycyjnych

Dobra znajomość pakietu MS Office

Dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie,

Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Oferujemy:

Wynagrodzenie podstawowe 5600 zł brutto + dodatek za godziny nocne (400 zł), w sumie 6000 zł brutto/miesięcznie

Praca w godzinach 22.00 - 6.00

Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji - polityka awansu wewnętrznego

Bardzo atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, karta multisport)

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe

Branża / kategoria:
Logistyka