Pracownik Produkcji Zaopatrzenia Ortopedycznego

VIGO-ORTHO POLSKA SP. Z O.O.

Opis stanowiska

Pracując w VIGO będziesz brał udział w wytwarzaniu indywidualnego sprzętu ortopedycznego – aparatów ortopedycznych, gorsetów, protez. W zależności od stanowiska będziesz pracował z takimi materiałami jak plastik, metal, skóra itp. Wykonujemy produkty na zamówienie, nie jest to więc praca przy taśmie produkcyjnej, to praca, gdzie wkład ludzkich rąk jest widoczny i Ty będziesz miał wpływ na efekt końcowy wykonanego przedmiotu.
Nie masz doświadczenia w takiej pracy? To nie problem, jeśli chcesz się uczyć nowych rzeczy – w okresie próbnym przewidziane jest intensywne szkolenie specjalistyczne, przygotowujące do pracy na danym stanowisku.

Wymagania

Wymagania:

  • Duże zdolności manualne i zmysł techniczny;

  • Zaangażowanie i chęci zdobycia nowych umiejętności;

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe;

  • Dokładność pracy i dbałość o szczegóły;

  • Mile widziane wszelkie doświadczenia w pracy technicznej, umiejętności krawieckie/szewskie/tapicerskie.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole i dobrej atmosferze;

  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, po okresie próbnym dodatkowo system premii kwartalnych i dodatek frekwencyjny;

  • Pakiet opieki medycznej, możliwość z korzystania kart Multisport;

  • Szkolenie i wdrożenie;

  • Możliwość zdobycia unikalnych, wysoko cenionych na rynku umiejętności.

Ostatnia aktualizacja:
28.08.2020

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja