Junior Sales Consultant [Rekrutacja online]

Polcode Sp. z o.o

Opis stanowiska

Miejsce pracy:

Kraków, Warszawa, Łódź lub Białystok

Jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie związane z kontaktem z klientem.

  • Posługujesz się swobodnie językiem angielskim (C1).

  • Wiążesz swoją przyszłość ze współpracą z klientami biznesowymi.

  • Wyróżnia Cię entuzjazm oraz zaangażowanie.

  • Interesujesz się branżą IT.

Wymagania

Będziesz odpowiadać za:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych leadów.

  • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami drogą mailową i telefoniczną.

  • Umawianie spotkań z klientami.

  • Udzielanie podstawowych informacji o firmie (zasady współpracy, wykorzystywane technologie, zrealizowane projekty).

  • Analizę potrzeb i kwalifikacja leadów.

  • Obsługę zapytań przychodzących.

  • Rozbudowę i prowadzenie bazy danych klientów.

  • Sporządzanie raportów oraz aktualizacja CRM.

  • Wsparcie zespołu Business Development w codziennych zadaniach.

Oferujemy

Co oferujemy w zamian?

  • Klarowny system wynagrodzeń.

  • Profesjonalnie przygotowany proces onboardingu.

  • Pracę w godzinach, które odpowiadają Twojemu rytmowi dnia, z miejsca, które sam wybierzesz.

  • Roczny budżet szkoleniowy realizowany w ramach godzin pracy.

  • Możliwość rozwoju Twoich zainteresowań. Możesz występować jako prelegent na prestiżowych konferencjach i warsztatach, publikować na naszym blogu lub doradzać partnerom biznesowym przy podejmowaniu strategicznych decyzji. Wybór należy do Ciebie.

  • Współpraca i kontakty z klientami z całego świata!

  • Integracje, na których przekonasz się dlaczego nasi pracownicy cenią sobie pracę w Polcode, a przyjaźnie nawiązane u nas trwają latami.

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport.

  • Możliwość pracy zdalnej.

Do zobaczenia na pierwszej rozmowie!

Ostatnia aktualizacja:
04.09.2020

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta