Pielęgniarka / Pielęgniarz

Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Centrum Medyczne Damiana

Poszukujemy osób do pracy w następujących miastach: Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Rybnik, Kielce, Poznań, Łódź, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Lublin, Białystok, Bydgoszcz, Koszalin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Olsztyn, Opole

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • wykonywanie pobrań krwi i wymazów do badań laboratoryjnych na COVID-19;

  • transport materiału do laboratorium.

Wymagania

Chętnie zatrudnimy osoby, które posiadają:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu;

  • doświadczenie zawodowe w pobieraniu krwi do badań analitycznych lub wymazów u dorosłych;

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • duży wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • elastyczny czas pracy, który pozwoli na realizację innych aktywności;

  • niezbędny sprzęt ochrony indywidualnej.

Ostatnia aktualizacja:
04.09.2020

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna