Pielęgniarka / Pielęgniarz

Medicover Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Centrum Medicover Pomorska

ul. Pomorska 106A

Dla nas ważny jest człowiek a nie CV.
Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu.

Aplikuj, jeśli:

  • uzyskałaś/eś już prawo wykonywania zawodu,

  • poszukujesz pracy stałej na cały etat,

  • posiadasz kurs szczepień - praca w obszarze medycyny podróży,

  • inne kursy oraz doświadczenie w pracy w przychodni - mile widziane.

Wymagania

Nasza oferta w pigułce:

  • elastyczny grafik, 12-godzinny system pracy (praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-20:00),

  • wolne wszystkie weekendy i święta,

  • stabilna forma zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • dofinansowanie kursów specjalistycznych przez Medicover – zakres uzależniony od rodzaju świadczonych usług w dedykowanej przychodni,

  • wsparcie przełożonego i zespołu,

  • jasna ścieżka rozwoju,

  • benefity m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, współfinansowana karta sportowa, inne usługi i produkty na platformie Medicover Benefits i wiele więcej,

  • aż 70% pracowników Medicover uważa atmosferę i relacje jako największy atut firmy.

Oferujemy

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • pracę w poradni medycyny podróży i chorób tropikalnych,

  • wykonywanie szczepień oraz badań specjalistycznych (np. EKG) czy testów diagnostycznych (CRP, STREP test)

  • nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta,

  • współpracę z lekarzem medycyny podróży oraz lekarzem internistą.

Szczegóły oferty oraz odpowiedzi na pytania dostaniesz aplikując na ogłoszenie lub dzwoniąc pod nr 604-506-904.

Ostatnia aktualizacja:
04.09.2020

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna