Inżynier sprzedaży Systemów Klimatyzacyjnych

Elektronika S.A.

Opis stanowiska

Do głównych zadań będzie należało poszukiwanie i budowanie trwałych relacji oraz współpraca z projektantami, instalatorami oraz serwisantami branżowymi. Samodzielny dobór urządzeń klimatyzacyjnych, (bezpośrednie odparowanie oraz/ lub woda lodowa) spełniających oczekiwania Klientów.

Wymagania

  •  Wykształcenie techniczne w zakresie chłodnictwa, klimatyzacji, inżynierii środowiska

  •  Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży

  •  Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (również w wersji angielskiej)

  •  Rzetelność w podejściu do realizacji powierzonych zadań

  •  Wysoka kultura osobista oraz etyka zawodowa

  •  Chęć do stałego poszerzania swoich kwalifikacji

  •  Sprawne posługiwanie się komputerem (MS Office, AutoCad itp.)

  •  Dobra znajomość j. Angielskiego (inne będą dodatkowym atutem)

  •  Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  •  Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  •  Umowę o pracę na pełny etat

  •  Konkurencyjne wynagrodzenie

  •  Narzędzie potrzebne do wykonywania pracy

  •  Wyjątkową atmosferę pracy i wsparcie zespołu

  •  Możliwość rozwoju i udziału w dodatkowych szkoleniach

Ostatnia aktualizacja:
04.09.2020

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Sprzedaż / Obsługa klienta