Młodszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów i Marketingu

Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • realizowanie polityki sprzedażowej oraz promocja oferty Portu Lotniczego Łódź, w tym Cargo,

  • pozyskiwanie nowych klientów i zwiększanie wolumenu sprzedaży zarówno w zakresie ruchu pasażerskiego, jak również ruchu towarowego,

  • przygotowywanie materiałów marketingowo-sprzedażowych, zarządzanie treściami umieszczanymi na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych,

  • reprezentowanie Portu Lotniczego Łódź na krajowych i międzynarodowych imprezach targowych,

  • nawiązywanie kontaktów biznesowych i utrzymywanie kontaktów z bieżącymi Klientami oraz budowanie rozpoznawalności marki na rynkach polskim i zagranicznym.

Wymagania

Wystarczy, że masz:

  • wykształcenie wyższe (lub student 5 roku),

  • biegłą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2,

  • umiejętność tworzenia materiałów marketingowych i sprzedażowych, w tym w formie multimedialnej,

  • umiejętność zarządzania treściami na stronie internetowej,

  • umiejętność poszukiwania nowych klientów, sprawne poszukiwanie informacji w Internecie i mediach,

  • doświadczenie w zakresie przygotowania udziału firmy w targach i eventach branżowych,

  • umiejętność tworzenia statystyk oraz przygotowywania raportów,

  • prawo jazdy kat. „B”,

  • oraz jesteś dyspozycyjny (praca również w weekendy).

Miło, jeśli posiadasz również:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość rynku lotniczego i rynku logistycznego,

  • znajomość innych języków obcych,

Masz w sobie to coś? Interesuje Cię branża lotnicza?
Nie wahaj się, dołącz do najlepszych.

Oferujemy

Mamy dla Ciebie:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju i niebanalne doświadczenie zawodowe,

  • pakiet świadczeń socjalnych wraz z opieką medyczną,

  • ciekawą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole.

Ostatnia aktualizacja:
20.08.2020

Branża / kategoria:
Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż / Obsługa klienta