Business Development Manager TSL

Globetek Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku handlowym (sprzedaż B2B drobnicy paletowej lub paczek),

  • dobra znajomość branży TSL,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym,

  • komunikatywność i otwartość,

  • umiejętności negocjacyjne,

  • zdolności organizacyjne,

  • samodzielność, ale także umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B.

Wymagania

Zakres zadań:

  • realizacja celów sprzedażowych firmy,

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz negocjowanie warunków handlowych,

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami,

  • analiza zapotrzebowania i tworzenie bazy potencjalnych klientów,

  • przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz umów handlowych,

  • obsługa handlowa obecnych oraz potencjalnych klientów.

Oferujemy

Klient oferuje:

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie złożone z podstawy oraz premii,

  • pracę w zgranym zespole,

  • niezbędne narzędzia: samochód, laptop, telefon,

  • pakiet szkoleń wdrażających do firmy i na dane stanowisko,

  • dodatkowe dni urlopu za staż pracy,

  • pakiet benefitów: opieka zdrowotna, karta sportowa, platforma do nauki angielskiego,

  • bogatą ofertę dodatków socjalnych.

Ostatnia aktualizacja:
26.08.2020

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta