Administrator IP / DevOps

Pixel Technology

Opis stanowiska

Jeśli kochasz Linux'a, lubisz automatyzować zadania i uwielbiasz uczyć się nowych rzeczy to właśnie Ciebie szukamy.

Dla nas administrator Linuxa to osoba, która:

  • automatyzuje sobie pracę, tworząc skrypty shellowe, pythonowe

  • lubi wgryzać się w niuanse sprzętowe i optymalizować działanie systemów

  • jest skrupulatna, dociekliwa i wytrwała

  • poszerza swoją wiedzę

Praca jest u nas na miejscu w biurze w Łodzi, gdzie będziesz miał możliwość zarządzania infrastrukturą, na którą składa się kilkaset serwerów.

Wymagania

Szukamy osoby, która:

  • zna Linuxa -  dystrybucja Ubuntu, Redhat na poziomie bardzo dobrym

  • potrafi pisać skrypty shell'owe

  • potrafi pisać programy w pythonie

  • bawi się wireshark'iem i rozumie wszystkie niuanse tcp/ip/arp

  • zna iptables, potrafi pisać własne reguły, a słowo NAT nie wzbudza w niej paniki

Mile widziane jeśli:

  • ciekawią cię źródła kernela i potrafisz go skompilować

  • /proc nie jest dla Ciebie tajemnicą

  • nginx, apache , postgresql, tomcat to nie są tajemnicze hasła a dobrze znany Ci programy

Oferujemy

Oferujemy:

  • szkolenia wewnętrzne

  • szkolenia zewnętrzne

  • rozwój w wielu kierunkach

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę multisport

  • darmowe lekcje języka angielskiego

  • stabilne warunki zatrudnienia w formie umowy o pracę

  • 2 lub 4 monitorową stację

Ostatnia aktualizacja:
02.09.2020

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie