Pracownik Administracyjny w Dziale Zamówień Publicznych

SKAMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Opis stanowiska

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży medycznej z płaską strukturą, która:

  • Jest obecna na rynku już od prawie 30 lat,

  • Zatrudnia ponad 150 pracowników, z czego część jest z nami od samego początku istnienia firmy!

  • W ofercie posiada aż 14.000 produktów, 40 renomowanych, globalnych producentów!

  • Nasi współpracownicy tworzą grupy projektowe, z powodzeniem kreując i wdrażając innowacyjne marki własne.

Pracując u NAS zyskasz:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę biurową przy której nie groźna Ci będzie monotonia i brak wyzwań,

  • Prywatną Opiekę Medyczną i dofinansowanie do Karty Multisport,

  • Przejrzystą ścieżkę awansu zależną od Twoich wyników,

  • Jeżeli zastanawiasz się nad stanowiskiem urzędniczym, może warto wybrać bardziej rozwojowy, dynamiczny, a także dający więcej szans i możliwości sektor prywatny.

Wymagania

Pracując w Skamex odpowiedzialny będziesz za:

  • Sporządzanie pism wynikających z procedury przetargowej,

  • Kompleksową obsługę postępowania przetargowego od momentu jego wszczęcia do podpisania umowy,

  • Współpracę z przedstawicielami regionalnymi i działem handlowym,

  • Tworzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Oferujemy

Szukamy właśnie Ciebie jeżeli:

  • Masz ukończone studia wyższe,

  • Jesteś gotów do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin,

  • Umiesz pracować z MS Excel,

  • Lubisz podejmować wyzwania,

  • Jesteś osobą komunikatywną, otwartą, a przy tym dobrze zorganizowaną.

Ostatnia aktualizacja:
15.08.2020

Administracja publiczna / Służba cywilna, Finanse / Bankowość, Zakupy