Analityk biznesowy

ASTEK Polska

Łódź Piotrków Trybunalski Pabianice Tomaszów Mazowiecki Bełchatów Zgierz Skierniewice Radomsko Kutno Zduńska Wola Sieradz Łowicz Wieluń Opoczno Aleksandrów Łódzki Ozorków Łask Rawa Mazowiecka Głowno Łęczyca Koluszki Brzeziny

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy Analityka Biznesowego ze znajomością chmur do pracy zdalnej.

Zarobki: ok. 1100-1280 zł netto+vat/dzień

Wymagania

Wymagamy:

  • Ogólnej znajomości procesu zakupu usług cloudowych oraz znajomości chmur (Google Cloud, Azure, AWS, GSP).

  • Doświadczenia w podobnej roli – 4-6 lat.

  • Szybkiej dostępności (maksymalnie 2 tyg.).

Oferujemy

  • Solidne fundamenty

  • Ambitne projekty

  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera

  • Znane marki

  • Inspirujący liderzy

  • Elastyczność

  • Dodatkowe korzyści

  • System poleceń

Ostatnia aktualizacja:
29.08.2020

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie