Pielęgniarka / Pielęgniarz

Fresenius

Pabianice

Opis stanowiska

Warto z nami pracować, gdyż:

  • troszczymy się o bezpieczeństwo Twojej pracy w czasie pandemii koronawirusa,

  • mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych pacjentów,

  • pracujemy na własnym, nowoczesnym sprzęcie, by dbać o zdrowie i życie,

  • mamy wiedzę i doświadczenie, by się nimi dzielić.

Opis stanowiska:

Opieka pielęgniarska nad pacjentami stacji dializ.

Wymagania

Oczekujemy:

  • wykształcenia pielęgniarskiego,

  • zaangażowania i chęci rozwoju.

Oferujemy:

  • gwarancję stabilności warunków wynagrodzenia i zatrudnienia,

  • profesjonalne przeszkolenie w zakresie pielęgniarstwa dializacyjnego,

  • formę zatrudnienia wg preferencji: umowę o pracę, kontrakt, zlecenie,

  • pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Ostatnia aktualizacja:
05.09.2020

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna